Prožitkový seminář

Protanči se SLUNOVRATEM

intuitivní kresba - somatický pohyb - kruhový tanec


 • PRO KOHO? Pro všechny  ŽENY se zájmem o Slunovratový čas a jeho prožití v pohybu.
 • KDY: sobota 16. prosince 2023
 • ČAS: 9 - 12 hod
 • KDE: Chotěboř 
 • S SEBOU: pohodlné oblečení k pohybu, pití, tančíme bosí nebo v ponožkách, deku nebo podložku na ležení, kreslící potřeby které Vám jsou blízké (pastel, voskovky, pastelky)
 • CENA 490Kč 

PLATBA: bankovním převodem před workshopem. Informace k platbě zasílám na email.

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY 

Odesláním přihlášky se zavazujete zaplatit daný workshop nejpozději do 3 dnů od obdržení faktury, kterou posílám v průběhu několika dní od obdržení rezervace(pokud se přihlašujete ve chvíli, kdy workshop začíná za kratší dobu než 4 dny , nutné uhradit workshop ještě ten den, opět po obdržení faktury.) Pokud platba nebude odeslána, VAŠE REZERVACE JE STORNOVANÁ.

 • Odhlášení z workshopu více jak 14 dní před workshopem, vrací se 90% z celé částky.
 • Odhlášení z workshopu méně jak 14 dní před workshopem, finanční částka vratná není, můžete ale za sebe najít náhradu.
 • Pokud se nebude moci workshop uskutečnit ze zavinění studia, částka za workshop se účastníkovi vrací v plné výši nebo se hledá nový termín.
 • Pokud se nebude moci workshop uskutečnit z důvodu vládních nařízení - hledá se nový vhodný termín.

CO NÁS ČEKÁ?

Zvu tě do kruhu žen, každá se sebou ve společném tvořivém prostoru.

Rok bude brzy u konce a my máme možnost se za ním poohlédnout. Procítit co nám rok přinesl, čím nás obohatil, ale také si uvědomit zda bysme rádi již něco opustili, zanechali jít jinou cestou.

Slunovrat - čas , kdy prožíváme nejdelší noc a nejkratší den v roce. Čas, kdy se k nám Slunce opět začíná vracet a postupně bude noci ubývat a dne přibývat. Čas, kdy jdeme nahlédnout do temnoty s vidinou světlejších a hřejivějších dní. Přelýnáme, opouštíme staré, vítáme nové, odpouštíme a vyjasňujeme si své záměry...

 Do jednotlivých fází Vás jemně povedu. Partnerem nám bude tužka, pastely/pastelky a také země/podlaha po které budeme své tělo vést přesně tam kam samo bude potřebovat a to jak v doprovodu hudby tak v rytmu našeho těla.

 " Kdo jsem a kým chci být - Kde jsem a kam chci jít. "


Pohybem, dechem, plným vědomím můžeme vše ještě hlouběji prožít, uvědomit si souvislosti a posunout se dál.

Prožitková dílna je určena všem ženám, které se chtějí v tomto Slunovratovém čase zastavit a zvědomit si více to co se v průběhu roku odehrálo, to co je nyní a také to kam by chtěli dál kráčet. 

K prožitku nám pomůže  intuitivní a somatický pohyb/tanec propojený s intuitivní kresbou. Zakončíme v kruhu žen, v ladnosti našich pohybů a společném rytmu - v Kruhovém tanci.

Přijď se prožít v těle společně s ostatními ženami a vstupme do nového ročního cyklu svěží a v radosti. :)

Na Vaši účast se srdečně těší Lenka Červená  O Lektorce Lence Červené

  V tanci se napojuji na sebe, své tělo a emoce. Svůj vnitřní svět pozoruji a nechávám ho vyplouvat ven skrz pohyb. TANČÍM SRDCEM a to samé se snažím předávat všem - malým i těm velkým, kteří navštíví taneční lekce se mnou. Tam kde je třeba využívám ku pomoci taneční techniku, která nám pomůže posunout své pohybové možnosti ještě o něco dále. Miluji Kreativitu. Tvořit, svobodu projevu a také různorodost, kterou nám nabízí. Kreativitou žiji a dávám jí téměř do všeho čím žiji. 

  Současný tanec, Somatický pohyb, Kruhové tance, Pilates... v detailech se liší, podstata je ale u všech pro mě stejná - pociťovat RADOST Z POHYBU a dokázat tělo VNÍMAT a REAGOVAT na jeho signály a potřeby.

  Každá moje příprava je jedna velká, tvořivá a hravá cesta, stejně jako mé lekce, které mě naplňují. Jsem za ni vděčná a doufám, že na této cestě budu moci zůstat, díky vašemu zájmu, co nejdéle.

  Má taneční cesta:

  Tanci a práci s dětmi se věnuji více jak 15 let. Moje taneční cesta začala tanečním stylem street dance, poté jsem se posunula dál a postupně jsem studovala TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPII v Akademii Alternativa, dvouletý vzdělávací cyklus VĚDOMÉ TĚLO (Rena Milgrom) - Labanova analýza pohybu (LMA), Bartenieff fundamentals (BF), principy Body mind centering, pohybová somatika.

  Absolvovala jsem 4 somatické vzdělávací víkendy - BODY MIND CENTERING s úžasnou Aničkou Sedláčkovou. Týdenní intenzivní kurz pro profi tanečníky - GAGA s lektorkou z Izraele (škola Ohada Naharina). Cyklus 5 víkendových setkání MEDICÍNA V TANCI se Zunou Vesan Kozánkovou. Týdenní workshop TANEC ŠKOLÁM pořádaný organizací Ponec. Rekvalifikační kurz PILATES 2021, Eva Blahušová. Rekvalifikační masérský kurz.

  Pro pedagogickou práci mi dala základy VŠ - PEDAGOGIKA VOLNÉHO ČASU. 5 rokem pracuji ve školství . Mám několikaleté zkušenosti s vedením mimoškolních aktivit pro děti a mládež. Zájmově jsem se věnovala základům arteterapie, výtvarnému umění především kresbě a malbě, hudbě (klavír, flétna,djembe). Vše ráda propojuji i s pohybem.


  Reference

  "Ahoj, Leni, moc děkuji za videa, budou se hodit ;-) Musím říct, že tvůj workshop mě tak hezky nakopl, že se tedˇ snažím hýbat pravidelně. Není to bohužel tanec - ten jen doma, ale hýbu se a to mi dělá moc dobře..." Zdravím a zdraví přeji,

  Irena Jarošová

  workshop Současna a Soma work vývojové vzorce

  "Léňo, to bylo pohlazení, pro tělo i duši. Je mi velkou inspirací, co a jak děláš, ta fúze přímosti vedení, rozsahu znalostí a přesahů, skloubená s tvou vzdušnou jemností, vtipem a propojenosti je prostě dar. Moc děkuju za prostor, tyjo, po víc než 2 letech jsem se takhle mohla vnořit.

  Ještě tam byl jeden úplně kosmický moment, no jak jsi začala vyprávět o DNA a o spirálovém fungování, tak jen duše udělala hopla a a! Rezonuje. Moc díky za komplexitu a holistické držení prostoru.  

  Něco se mi pěkně zpevnilo tak jako zevnitř ven, cítím krásnou sílu a moudrost středu. Díky milá kouzelnice!"

  Šárka Martínková

  workshop Soma work - vývojové vzorce

  "Ahoj Leni, mockrát děkuji za oba dva workshopy. Zpětně mohu říct, že oba dva mi něco daly. Ten první je prostě zajímavý a ten druhý z hlediska vzorců je super, protože zjistis, že všechno funguje jako skládačka...  Takže ještě jednou mockrát děkuji..."

  Michaela Jurík

  workshopy Současna & Soma work vývojové vzorce

  "Ahoj Lenko, Velmi děkuji za včerejší celodenní seminář. Bylo to velmi inspirující a přínosné. Pevně věřím, že se nás sejde skupina na další taneční možnosti. Budu ráda za informace. Přeji krásné dny a těším se na pokračování! Zdeňka "

  Zdeňka Dubská

  workshop Soma work - vývojové vzorce

  ZÁVAZNÁ REZERVACE MÍSTA

  Zarezervujte si místo včas a přihlaste se na prožitkovou dílnu, která Vás bude bavit. :)