PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

  • 8 - 12. 7. 2024 FRYMBURK - Dávný indiánský tábor / PLNĚ OBSAZEN (při přihlášení budete zařazeni mezi náhradníky)
  • 15. - 19. 7. 2024 FRYMBURK - Cesta kolem světa aneb s filmovým štábem za dobrodružstvím / PLNĚ OBSAZEN (při přihlášení budete zařazeni mezi náhradníky)TÁBOR V SOBÍŇOVĚ LETOS NEMŮŽE PROBĚHNOUT - NEMÁM PROSTORY. 

Reference

Michaela Koblencová

maminka účastníka (syna) táboru Filmový štáb v akci, České Budějovice

Děkujeme za krásný týden plný zábavy ,tance, kreativity a dobrodružství. Takto by měla vypadat práce s dětmi. Vřele doporučuji a již se těšíme na příští rok na příměstský tábor. Jen tak dál dámy.

Renata Pochopová

maminka "Rychlého vlka" a "Letící volavky" z tábora Dávný indiánský příběh, Sobíňov

„... doufám, že se ale potkáme příští rok opět na táboře :). Děti nadšený, fotky krásný, výtvory pecka. :)“

Tereza Švecová

maminka Žofinky z tábora Bosorky, Sobíňov

„Moc děkuji za ta videa z tábora. Žofince se tam moooc líbilo. Vracela se domů nadšená z toho, co všechno zažila, co si vytvořila, jak si zatančila, jaké fajn kamarády poznala :). Mně jako rodiči se moc líbilo to místo, vlastně téměř v soukromí, s krásnou velkou zahradou vzadu, připravený úžasný program pro holky a všechno. :) Příští rok určitě zase pojede a když jich bude, Leni víc, tak na všechny. V pátek už mě lanařila na další turnus, ten indiánský, leč už byla přihlášená jinam - na školkový. Děkuji ještě jednou za super týden a že jste se mi o ní s Luckou tak hezky postaraly. :)“

Kristýna Studená

maminka Johanky z tábora Bosorky, Frymburk

,, ...Chtěla bych být znovu malou holčičkou, abych si s tebou  mohla takový krásný tábor prožít. Propojení tance, výtvaného tvoření a přírody v prožitku přes své tělo, přes svě srdce, přes přátelství a porozumění jedna druhé...Děkujeme za vše Leni.  "

Aneta Ševčíková 

maminka dcery Anetky z tábora Bosorky, Frymburk

„...Děkujeme za tábor, Anetka byla nadšená. Moc zdravíme a též přejeme hezký zbytek léta. “

Gabriela Levá

maminka dcery z tábora Kreativní výpravy

„Milá Leni, děkuji ti za týden plný krásných zážitků, tvoření a poznání, které mohla má dcera se svou kamarádkou zažít na příměstském táboře Tanchi. Oceňuji odvahu pustit se do netradičních témat jako je například komunikace stromů nebo voda jako živá bytost..."

Adéle Caltová

maminka Rozi z tábora Bosorky, Frymburk

„... Rozálka od léta nemluví o ničem jiném ,než o táboře s Vámi Tak snad to vyjde. Rozi si moc přeje se zase zúčastnit..."