ZÁKLADY KREATIVNÍHO TANCE

Stuck for Ideas?

TANEČNÍ POBYTOVÝ TÁBOR

& 

NÁBOR do taneční skupiny

RedDance 9-11 let a 12-16

 let

Tydenní pobytový TANEČNÍ TÁBOR

Pokud si nadšený pro tanec a miluješ nebo chceš blíže poznat taneční styl CONTEMPORARY DANCE, léto zažít v pohybu a naučit se něčemu novému s partou mladých lidí se stejným zájmem... Jsi tu správně. :)

Tento tábor je pro všechny holky a kluky od 9-11 a 12-16 let, kteří se tanci již věnují nebo mají pohybové předpoklady (tábor je zaměřený od mírně pokročilých až pokročilých tanečníků). Není potřeba docházet do tanečního studia, táboru se může účastnit opravdu každý. :) 

V přihlášce nebo v průběhu tábora se můžete také REGISTROVAT  na  NÁBOR do TANEČNÍ SKUPINY RED DANCE, o které si můžete přečíst více zde: 9 - 11 let a 12-16 let.

Náboru se není třeba obávat. Zájemci o taneční skupinu se budou účastnit celého tábora spolu s ostatními účastníky bez rozdílu činností. Jediné co bude jiné je to, že lektoři budou více vnímat jak jsou na tom zájemci  s pohybem, rytmem, jak spolupracují ve skupině atd... Po táboře se vyjádří jak lektoři (zda vnímají zájemce do tan. skupiny nebo by mu doporučily zatím u nás taneční kurz, ze kterého se pak může v dalších letech "odrazit" a přejít do skupiny RedDance), tak uchazeči o nábor, zda mají o skup zda je tento styl a přístup zaujal a rádi by do skupiny nastoupili.

Pro ty váhavější je pak možnost navštívit 2. NÁBOR , který proběhne začátkem září v našich nových prostorách na adrese Čechova 1, zde bude možné jak setkání se skupinou, lektorkami, tak také vyzkoušet si taneční lekci a shlédnout vystoupení tanečníků ze skupiny.

Příroda | skvělá parta lidí | zábava |tanec| sranda | zážitky | noví kamarádi

REZERVACE MÍSTA na emailu: tanchi.cervena@gmailcom

POŘADATEL:  Studio Tanchi - Lenka Červená, České Budějovice 

KDY: 10. - 17. 8. 2019

KDE: Plasy - rekreační středisko Zátiší (http://www.rekreace-deti.cz/stredisko/zatisi/ )

v pokojích po 7 a 4 lůžkách

CENA:  3950Kč

Jídlo (5×denně) a pitný režim po celý den, ubytování, program.

BONUS pro tanečníky z RedDance: v ceně cesta Č.B. - Plasy a zpět. Pokud zvolíte vlastní dopravu, cena nebude o cestu snížená.

SLEVA: Při účasti na PŘÍMĚSTSKÉM TÁBOŘE, Vám bude z levnějšího tábora odečteno 10% z ceny

DOPRAVA:

Na tábor se můžete dopravit sami nebo pokud jste z Českých Budějovic, máte možnost jet s lektorkou vlakem (tam i zpět).

LEKTOŘI 

Koukněte na medailonek našich lektorek. Stačí kliknout na jméno níže.

SABINA ROSECKÁ

CAROLINE PAJTLOVÁ 

DALŠÍ INFO

  • Na tábor bude nutné přinést vyplněný List účastníka, který slouží pro potvrzení bezinfekčnosti přihlášeného účastníka. Studio včas zašle na email rodičů.

  • max. kapacita tábora 25 zájemců

  • děti a mládež budou v pokojích po 7 a 4 lůžkách

  • pod 30 dětí nespadáme legislativně  do klasických táborů, přesto pro děti bude zajišťen zdravotnický dohled,volná místnost (maringotka) pro případnou separaci nemocného.

Nevíš zda tě styl CONTEMPORARY DANCE bude bavit?

 UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA - studio Tanchi, České Budějovice
Tak zajdi!:) Lekce je nezávazná, je jen na tobě zda budeš mít o tábor případně i nábor zájem. :)

Napiš mi a domluvíme termín tanchi.cervena@gmail.com / 737 580 003

OBSAHOVĚ se budeme věnovat SOUČASNÉMU TANCI ( technika současného i  moderního tance, floorwork, kreativní vyjádření v tanci - sebevyjádření a emoční vyjádření v tanci, protažení a posílení těla, relaxační techniky aj.) Tanec bude doplněn VÝLETY po krásách a zajímavostech okolní přírody. Nebudou chybět kolektivní hry a volné chvíle pro vlastní vyžití.

Taneční techniku budou obě věk. skupiny  trénovat zvlášť a bude přizpůsobena náročnosti dané skupiny.

 DOTAZY na tanchi.cervena@gmail.com / 737 580 003

Tábor, který tě bude bavit.  Těšíme se na tebe! :)

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 737 580 003

 

Ne vždy nám přichází správně vyplněný email. Nás poté velice mrzí, že Vás nemůžeme kontaktovat. Z tohoto důvodu jsme zavedli POVINNOU KOLONKU TELEFON, na který Vás budeme kontaktovat jen tehdy kdy se nebudeme moci spojit přes Váš uvedený email. 

 

2016 © TANCHI-Lenka Červená