Sat, May 22 | Studio Prostor

FIGHTING MONKEY (language: czech, english, spanish) (2)

CZ/EN/Spanish Pro ty kteří milují všestranný pohyb založený na přirozených principech fungování lidského těla, pro ty kteří chtějí prostřednictvím těchto principů své pohybové možnosti poznávat a dále jej rozvíjet. Vhodné jak pro lidi se zájmem, tak pro ty, jenž se pohybu věnují profesionálně.

Čas a místo

May 22, 10:00 AM – 2:30 PM
Studio Prostor, Čechova 164/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice, Česko

O události

POHYBOVÝ WORKSHOP inspired by Fighting monkey

Jedinečná příležitost v ČB. Zajděte se rozhýbat a lépe poznat své tělo s lektorem Jakubem Zemanem a tanečnicí Eliškou Benešovou.

Pro všechny, bez rozdílu věku i zkušeností.

Vhodné pro každého, kdo má chuť vytrvale zlepšovat kvalitu svého života skrze tvořivou praxi a odvahu rozvíjet se za hranicemi předepsaných protokolů a statických metod.

Lidé se vyvinuli skrze komunikaci, společenské interakce a schopnost vytvářet a sdílet znalosti. Studium kořenů lidské komunikace nám umožňuje nahlédnout vzájemnou provázanost pohybu, tance, sportů a veškeré rozmanitosti lidského sebevyjádření v nepřeberném množství forem.

Budeme studovat PRINCIPY LIDSKÉHO POHYBU společně s KONCEPTY TANCE coby stěžejního elementu v lidském rozvoji.

Zaměříme se na POHYB VE VZTAHU k okolnímu PROSTŘEDÍ - PROSTORU - LIDEM - PŘEDMĚTŮM.

Budeme studovat RYTMUS A KOORDINACI, jež tvoří základ pro celkovou tělesnou muzikalitu a dlouhověkost.

Prozkoumáme, jak se učíme KOMPLEXNÍ POHYBOVÉ VZORCE, které nám pomáhají přizpůsobovat se, zůstat tvořivými a mladými mnohem déle, než by se dalo očekávat.

BUDEME SE MIMO JINÉ VĚNOVAT :“Před jménem a formou”

- základní principy a kvality lidského pohybu, jež se objevují napříč různými způsoby lidského vyjadřování skrze pohyb

- od vaření přes box po ohromující koordinace.“Přizpůsobivost, měkkost, pozorování a naslouchání” coby základní stavební kameny pro přežití a efektivitu v pohybu. “Pohybové situace pro pružné tělo a plastický mozek”

- formulace nelineárních tréninkových metod pro rozvoj samoorganizovaného, přizpůsobivého systému, jenž prohlubuje neuroplasticitu

- nechte své neurony rozzářit, může vám to zachránit život.

Jsi člověk. Pozoruhodně tvořivé stvoření. Nepřistupuj k životu mechanicky. Nauč se, jak přetvořit svou architekturu a fyziologii skrze pohybovou praxi. Vytvoř energetický přebytek, jež podpoří tvé zdraví a přizpůsobivost nutnou k vypořádání se s životními výzvami.

Neexistují žádné překážky v podobě schopností či věku. Není třeba plnit sny a kritéria někoho jiného. Pracuj s tím, kdo jsi a co máš k dispozici. Více nových zkušenosti a více komunikace a více pohybu podpoří chuť být stále aktivnější ve vlastním rozvoji a celém životě.

První workshop je pouze začátek... Neslibujeme zázračnou spirituální či fyzickou transformaci. Nabízíme čestnou praxi každodenní péče, která zabere minuty, hodiny, týdny a rok za rokem, aby přispívala k lepšímu stárnutí, kvalitě života a komunikaci v komplexním a vzrušujícím světě, jenž obýváme.

22.května 2020

10:00 - 12:00h a 12:30 - 14:30h

CENA  720kč/4h (tj. 180/h), a

za 2 hodky cena 400kc/h (200/hod) - možná účast dopoledne nebo odpoledne.

Kapacita omezena: maximálně 16 účastníků

MÍSTO : Čechova 164 /1, www.studioprostor.cz 

DOTAZY a REZERVACE : tanchi.info@gmail.com / 605 884 212

Více o Jakubovi 

https://m.facebook.com/JakubZemanTraining/

Instagram

jakub_zeman_training

VÍCE INFO O FIGHTING MONKEY:  https://fightingmonkey.net/about 

Sdílet událost

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 605 884 212

 

Ne vždy nám přichází správně vyplněný EMAIL. Nás poté velice mrzí, že Vás nemůžeme kontaktovat.  Prosíme o jeho PEČLIVÉ VYPLNĚNÍ A KONTROLU. Děkujeme

 

Všechna práva vyhrazena 2016 © TANCHI- tanečně pohybové studio, Lenka Červená