ZÁKLADY KREATIVNÍHO TANCE

Stuck for Ideas?

AFRICKÝ TANEC

pro dospělé a mládež

O západoafrickém tanci a workshopu:

Tanec z oblasti západní Afriky podporuje uvolnění těla a přirozený pohybový projev každého z nás. Ve spojení s živou hudbou dává prostor k sebevyjádření, přináší radost a zážitek lidského setkání. Je oživením pro tělo i duši.

    Tančí se za doprovodu bubnů do tradičních rytmů západní Afriky. Důraz je kladen na vnímání a uvolnění celého těla a kontakt s hudbou. Pozornost je věnována vhodnému způsobu práce s tělem, stejně tak i prožitku, který nám tento tanec nabízí a přináší. 

    Tančit mohou ženy i muži. Předchozí taneční zkušenost není podmínkou. Rozhodující je záliba v pohybu, zvídavost a zájem objevovat vlastní pohybově-výrazové možnosti. Výuka je vedena s ohledem na pohybové možnosti účastníků, není pojata výkonnostně (cílem není vypětí sil, ale odreagování a uvolnění).

 

LEKTORKA TEREZA POSPĚCHOVÁ působící v Praze.

    Západoafrickým tancem se zabývám od roku 2001. Je to taneční styl, který mě oslovuje,  inspiruje a baví. Mezi mé učitele patří čeští, evropští i rodilí lektoři, účastním se kurzů u nás i v západní Africe. Jako lektorka působím řadu let. Podrobnější životopis najdete na www.pohybvnas.cz.

 

Ukázka z vystoupení:

https://www.youtube.com/watch?v=SI4vWSK6Ajs

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Doporučené vybavení: 

Pohodlné oblečení a pití. Tančí se naboso nebo v ponožkách.

Lektor:  Tereza Pospěchová

TERMÍN: 

NEDĚLE 19. 1. 2020

NEDĚLE 19. 4. 2020

15:00 - 18:00H

CENA: 520 ,-Kč

 

REZERVACE

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 737 580 003

 

Ne vždy nám přichází správně vyplněný email. Nás poté velice mrzí, že Vás nemůžeme kontaktovat. Z tohoto důvodu jsme zavedli POVINNOU KOLONKU TELEFON, na který Vás budeme kontaktovat jen tehdy, pokud Váš email nebude uveden správně. Děkujeme za pochopení

 

2016 © TANCHI-Lenka Červená